LKS Sınavı 3 Yanlış 1 Doğruyu Götürüyor

0
21
LKS Sınavı 3 Yanlış 1 Doğruyu Götürüyor - image 2017_lks_sinavi_ne_zaman_meb_tarih_verdi_liselere_kayit_sistemi_1509952220_1246-696x390 on http://www.sinavhaberleri.net

Rehberlik seminerlerinde test tekniği ile başlama testleri. Test tekniği ile, öğrencilere en iyi performansı üretmek için yıl boyunca eğitim sınavının nasıl hazırlanacağını gösterebileceklerini anlatacağız.

Bu, önemli maç öncesinde bir anlamda verilen bilgi ve can kurtaran taktiklere benzemektedir ve birçok öğrenci bu bilgiyi doğru kullanmış ve olumlu sonuçlar almıştır.

TEOG sistem sürecinin son dört yılı boyunca öğrencilere test teknikleri anlatılmış ve özellikle durduklarımızdan biri de, soruların hiçbirini boş bırakmamalarıdır. Öğrenci bir hata yapsa bile, haklarını kullanmaları için puanlarını etkileyen bir şarta ihtiyaç duyuyor. Öğrencinin doğru cevabı bilmemesi durumunda safradan en yakın sana ihtiyacımız olduğu söylendi. Doğru cevap almak ve daha fazla puan kazanmak için% 25 olasılık kazanmış olsanız bile, yanlış cevaplama, safaray’ın kaybı olmayacaktır.

Kusurların hakikatlerinin TEOG sistemine dahil olması tartışılmıştır. Bu sebeple sınav seçimini olumsuz yönde etkileyecek ve sınav adaylarını etkilemek etkili olacaktır.

Yeni gelen sınav sistemi LKS sınavı ile birlikte, önemli değişikliklerden biri, nitelikli okullara öğrenci seçmek için sınavda 3 yanlış pozitif olacağı idi. Buna göre öğrenci 0,33 puan azaltılacaktır.

Artık 8. TEMEL ve HIZLI olmalısın.

Dikkatli olmalısın. Daha dikkatli olmalı. Konu hakkında daha donanımlı olanlar, bilgi eksikliği doğru cevabı bulmada en önemli faktördür. 1 noktanın cüzzamını belirlemek için bir cümle kurmak. Öğrenciler, doğru olduklarını bildiklerini işaretlemeyi kesinlikle “kabul ederlerse”, testten vazgeçmeye isteklidirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here